Albmedia.gif (202505 bytes)Permbajtja

Udhetim ne media

Televizionet
Radiot
Shtypi i shkruar
Sateliti
Downloads
Albforumi
About S6T6N6

guestbook.gif (5637 bytes)

kultvogel01.gif (10683 bytes)

Revista prestigjoze "Kult" e pranishme ne web vetem nepermjet www.alb-media.tk

cipavogel.gif (14372 bytes)

Shkrimet, analizat dhe editorialet me te mira te gazetarit te njohur Aleksander Cipa ekskluzivisht online per www.alb-media.tk 

cako.gif (11424 bytes)

Degjoni online kenget e albumit me te shitur ne tregun shqipter "Heret a Vone" te kantautoriy Pirro Cako.

313491


ALBMEDIA, revista e munguar!

Femijet tuaj luajne gjithe diten me play game e lodra elektronike?
Jepuni atyre nje laps e nje leter si dikur dhe verini te shikojne emisionin "SPLASH".Xhaxhi piktori I meson te vizatojne, ndersa miu Rudi bisedon dhe ben shaka me ta."SPLASH", per ata qe pretendojne vlera ne edukimin e femijeve. "Splash", Ēdo dite ne oren 14.30 ne TELEVIZIONIN ARBERIA

splash.gif (38135 bytes)

Nje emision i njohur ne te gjithe boten per spektaklin dhe cmimet e tij vjen ne Shqiperi nepermjet Televizionit Klan. Gazetari Enkel Demi nepermjet Kutise te fundit do luaj me ju nga e hena ne te premte duke ju falur emocione dhe dhurata nga me te ndryshmet.

kutiafundit.gif (38425 bytes)

Nje emision i Departamentit te Informacionit ne Vizion+, ndertuar mbi xhirimet spontane te kameramaneve te ketij televizioni gjate javes.Materiale Scoop, qe kane ne qender te vemendjes personazhe te politikes shqiptare, paraqiten me humor dhe finese. Ndiqni OOPS cdo te djele ora 19:30 dhe 23:00 ne Vizion +

oops.gif (49445 bytes)

Satelit Plus nepermjet kanalit te pare te tij ofron lidhje te drejtperdrejta me tre kanalet televizive sportive italiane, Milan Channel, Inter Channel, Roma Channel. Dokumentare mbi keto tre skuadra, histori, merkato dhe seanca stervitore, vetem ne SAT+

intmilrom.gif (24030 bytes)

 

 

 

Programet me te ndjekura shqiptare dhe historia e tyre e plote...

miss_b01.gif (6285 bytes) kafaziarte_b01.gif (5580 bytes) krastashow_b01.gif (6279 bytes) show_b01.gif (5228 bytes)

<<< home.gif (1330 bytes) >>>
 

tva.gif (11370 bytes)

 

 

 

 

 

 

 

tvklan.gif (8612 bytes)

 

 

 

 

 

 

 

vizion.gif (12317 bytes)

 

 

 

 

 

 

 

sat+.gif (7502 bytes)


 

About ALBMEDIA Copyright 2004 by S6T6N6. All rights reserved.